MAPA NIEZALEŻNYCH

niezależne teatry w Warszawie

Regulamin strony

Regulamin strony „Mapa Niezależnych” oraz informacje dotyczące zamieszczania profili teatrów.

 1. Portal „Mapa Niezależnych” jest przeznaczony dla teatrów oraz aktorów i aktorek niezależnych.
  Poprzez termin „aktor niezależny” rozumiemy aktora, który nie jest zatrudniony na umowę o pracę w teatrze instytucjonalnym.
  Teatr niezależny – to teatr nieinstytucjonalny, działający np. dzięki wsparciu środków miejskich pozyskiwanych w ramach dotacji przeznaczonych dla organizacji pozarządowych.
 1. Teatry, które zostaną umieszczone na portalu powinny oferować stałą propozycję wydarzeń kulturalnych skierowanych do mieszkańców Warszawy. Portal nie jest przeznaczony do promocji wydarzeń jednorazowych. 
 1. Portal „Mapa Niezależnych” przyporządkowuje teatry do konkretnych dzielnic Warszawy. Teatry bez siedziby będą umieszczane według klucza:
  - siedziba fundacji lub stowarzyszenia,
  - jedno z miejsc prezentacji spektakli.
 2. Aby teatr został umieszony na portalu i przyporządkowany do dzielnicy, należy wysłać informacje o teatrze na adres: mapa.niezaleznych@gmail.com według schematu, który odpowiada poszczególnym rubrykom:
  https://niezalezni.waw.pl/teatr/teatr-inaczej/
  UWAGA!
  Aby główne zdjęcie teatru wyświetlało się prawidłowo prosimy przesłać format: 1000x400 pix
  Jeśli istnieje potrzeba zamieszczenia autora zdjęcia, należy to zrobić bezpośrednio na pliku jpg.
 1. Umieszczanie na portalu profili teatrów oraz aktorów jest bezpłatne. 

Prawa autorskie zamieszczonych materiałów:

Wszelkie informacji zamieszczone na portalu należą do teatrów i aktorów, którzy się na nim ogłaszają. Twórcy oraz administratorzy portalu nie roszczą żadnych praw wobec materiałów umieszczonych na portalu. Ponieważ portal jest miejscem otwartym, wykorzystanie materiałów na nim zamieszczonych w innym celu niż prezentacja na portalu jest niezależna od jego twórców i administratorów.

envelopephone-handset